Díky menšímu počtu studentů existují a úspěšně fungují na soukromých vysokých školách takové věci, jako je individuální přístup ke studentovi a z něj plynoucí individuální plány studia.

Vysoká škola aplikovaného práva, s.r.o.

Chomutovická 1443, 149 00 Praha 11 +420 272 931 435 studijni@vsap.cz Vysoká škola aplikovaného práva získala státní souhlas k působení jako soukromá vysoká škola k výuce bakalářského studijního programu Právní specializace.

ŠKODA AUTO, a. s. Vysoká škola

Tř. Václava Klementa 869, 29360 Mladá Boleslav 326 823 040 info@is.savs.cz Škoda Auto Vysoká škola byla založena v roce 2000 jako první a dosud jediná firemní vysoká škola v České republice. V rámci bakalářského studijního programu poskytuje vzdělání v oborech Podniková ekonomika a management obchodu, Podniková ekonomika a management provozu a Podniková ekonomika a finanční management v prezenční i kombinované formě. V rámci navazujícího magisterského studijního programu lze v prezenční i kombinované formě studovat obory: Globální podnikání a finanční řízení podniku, Globální podnikání a marketing, Podniková ekonomika a management provozu a Globální podnikání a právo.