Web privatniskoly.cz je prvním portálem v České republice, který kompletně postihuje problematiku českých soukromých škol. Dle průzkumů se přes 92% zájemců o studium pro školu definitivně rozhodne po vlastním “internetovém průzkumu“.

DÍKY PŘEDNÍM UMÍSTĚNÍM V TUZEMSKÝCH VYHLEDÁVAČÍCH DOKÁŽEME OSLOVIT TISÍCE POTENCIONÁLNÍCH UCHAZEČŮ O STUDIUM NA SOUKROMÝCH ŠKOLÁCH.

Inzerce na privatniskoly.cz se řídí aktuálním ceníkem reklamy se speciálními akcemi a slevami pro soukromé vzdělávací instituce. Pro možnost objednání inzerce nejprve proveďte registraci, díky které získáte všechny potřebné informace a kontakty.

Pro inzerci na portálu privátní-školy.cz se informujte na emailu info@privatni-skoly.cz nebo na telefonu 739 455 790.